Porażka drugiego zespołu z v-ce liderem.

Jedność II Żabieniec - Błękitni Korytów 0:2 (0:2)

Godlewski (br)- Sybicki, Mędrek- Tworek (kpt), Gotlib, Wojtyra- Wąsik, Morawski- Szurgot

Suski (br), Woźniak, Raczek, Łukasiewicz, Chmielewski, Soboń

Drugi zespół w niedzielny poranek czekało ciężkie zadanie. Do Żabieńca zawitał zespół z Korytowa czyli v-ce lider VI ligi.
Mimo, że nasi zawodnicy nie byli w tym meczu faworytem to pokazali dużo chęci i walki. Niestety tego dnia to było za mało.. Dwa proste błędy indywidualne zadecydowały o strzelonych golach i w ostatecznym rozrachunku zwycięstwie gości.
Choć wszystkich zawodników czeka jeszcze sporo pracy to trzeba przyznać, że dobre spotkanie jako środkowy pomocnik rozegrał Kajtek Wojtyra (rocznik 2007),a kroku starali mu się dotrzymywać Wiktor Sybicki i Bartek Tworek.

Kolejny mecz i kolejna lekcja dla naszych zawodników "dwójki" którzy na pewno w ostatnich 3 meczach dadzą z siebie wszystko!

Kolejny mecz Jedność II rozegra z liderem ligi- Pogonią. Spotkanie odbędzie się Grodzisku Mazowieckim w niedzielę 22 października o 14:00.