5:0 i zasłużony awans do III ligi! :)

Jedność Żabieniec - SF Warszawa 5:0 (2:0)

Gole:
8' Daniel Perzyna as. Antek Pangowski
15' Jaś Zając as. Staś Szeliga
42' Antek Pangowski
51' Staś Wąsik as. Kacper Łukawski
60' Jaś Zając as. Wiktor Sybicki

Skład:
Szeliga (br)- Żukowski (kpt), Pangowski- Łukawski, J.Pełeszok, Ostrowska- Perzyna, Kuligowski- Zając

Zagrali również:
Wąsik, Sybicki, Mujević, Wolszczak, F.Pełeszok, Chodkiewicz

Przed meczem uczulałem swoich zawodników żeby zachować "chłodne głowy", wszyscy pewnie pamiętali, że w pierwszym meczu z SF wygraliśmy aż 10:0...

Na szczęście poziom koncentracji i determinacji w odniesieniu zwycięstwa nie pozostawiał żadnych zastrzeżeń.
Mimo, że pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu tylko przez 15-20 minut to do przerwy prowadziliśmy już 2:0.
Dobrze podkręcone tempo w drugiej części meczu, kolejne 3 gole i ostateczne zwycięstwo 5:0, które 2 kolejki przed końcem daje nam pewny awans do III ligi. :)
Czego chcieć więcej? :)

Za mecz szczególne brawa należą się dla Jasia Zająca za kapitalną robotę w ofensywie! Pozytywnie zaprezentował się również Antek Pangowski, który dobry występ podkreślił pięknym golem.

Brawa dla całej drużyny za dobrą grę, wysokie zwycięstwo!

Jestem z Was bardzo zadowolony i mega dumny!