Nadal bez porażki w IV lidze!

Jedność nadal niepokonana w IV lidze!

Józefovia II Józefów- Jedność Żabieniec 1:1 (1:0)

gole:
50' Igor Żukowski as. Daniel Perzyna

Szeliga (br)- Pangowski, Żukowski (kpt)- Wolszczak, Ostrowska, Mujević- Perzyna, J.Pełeszok- Chodkiewicz

Zając, Jabłoński, F.Pełeszok

Do meczu z Józefoviąprzystąpilliśmy bez dwóch podstawowych zawodników: Kuby Kuligowskiego (wyjazd) oraz Kacpra Łukawskiego, który z powodu urazu wypadł ze składu w ostatniej chwili.
Pierwsza część meczu była bardzo przeciętna w naszym wykonaniu.
Zbyt wolno operowaliśmy piłką przez co brakowało elementu zaskoczenia a co za tym idzie sytuacji do strzelenia gola było "jak na lekarstwo". Przeciwnicy raz na zaskoczyli i zdobyli gola.

W drugiej części meczu przede wszystkim nasza determinacja była dużo większa!
Piłka długo nie chciała wpaść do bramki przeciwnika ale w trudnych chwilach sprawy w swoje ręce potrafi wziąć kapitan- Igor Żukowski, który rozegrał kolejny bardzo dobry mecz!
Żuku w 50 minucie spotkania wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pięknym strzałem z woleja dał gola wyrównującego.
Wynik 1:1 utrzymał się już do końca meczu co oznacza, że po 7 kolejkach nadal pozostajemy jedyną drużyną bez porażki w IV lidze będąc w niej beniaminkiem. ;)

Brawo drużyna za walkę do końca!
Brawo dla rodziców za piękny doping swoich pociech przez cały mecz!