2 zwycięstwo w 2 meczu IV ligi.

Drugi mecz i drugie zwycięstwo w IV lidze!

Jedność Żabieniec- Józefovia II Józefów 3:2 (2:1)

Gole:
2' Kuba Kuligowski as Daniel Perzyna
29' Igor Żukowski (k)
50' Jaś Zając as Jaś Pełeszok

W 37' Staś Szeliga obronił rzut karny.

Pisarek- Mędrek, Żukowski- Łukawski, J. Pełeszok, F.Pełeszok- Kuligowski, Perzyna- Chodkiewicz

Szeliga, Wolszczak, Tworek, Jabłoński, Zając, Mujević

Mecz od samego początku zapowiadał się ciekawie. Widać było, że obie drużyny chcą realizować swój pomysł na grę i zdobyć 3 punkty.
Okazaliśmy się drużyną bardziej skuteczną i po ciężkim boju ostatecznie mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa.
Bardzo dobry mecz rozegrał Jaś Pełeszok (r.2007) oraz Kacper Łukawski. Jak zawsze na dobrym poziomie zaprezentował się nasz kapitan- Igor Żukowski, który pomimo kilku błędów w wyprowadzeniu piłki był ostoją defensywy. Coraz odważniej radzi sobie Phillip Wolszczak, który niedawno dołączył do zespołu.

W tym spotkaniu zabrakło troszkę więcej konsekwencji i spokoju choć zasłużyliśmy na to zwycięstwo.
Zacięty mecz, po którym Żabieniaki mają kolejną garść wniosków do wyciągnięcia. :)

Niestety podczas meczu w dosyć przypadkowy i niefortunny sposób bardzo przykrej kontuzji złamania nogi doznał zawodnik Józefovii- Karol Gnieździło.
Karolowi, trener i cała drużyna Jedności wraz z rodzicami życzy szybkiego powrotu do zdrowia!
Trzymamy za Ciebie kciuki kolego!