Minimalna porażka II zespołu w VI lidze

Minimalna przegrana II drużyny.

Błękitni Korytów- Jedność II Żabieniec 3:2 (2:1)

Gole:
21' Antek Pangowski
52' Jagoda Ostrowska

Szeliga- Sybicki, Soboń- Pangowski, Majak, Ostrowska- Wąsik, Wojtyra- Adamski

Suski, Raczek, Zembrzuski, Kunicka, Gotlib, Sawicki

Po zaciętym meczu na boisku w Korytowie nasz zespół musiał uznać wyższość swoich rywali.
Zespół Błękitnych był bardziej zdeterminowany i przede wszystkim bardziej waleczny i wygrał w pełni zasłużenie.
W naszych szeregach zawiodła szczególnie gra obronna. W tym elemencie było zdecydowanie zbyt dużo błędów i biernej postawy. Każdy mecz jest jednak dobrą okazją do nauki i wyciągania wniosków.
Swoją postawą na wyróżnienie zasłużyli Jagoda Ostrowska oraz Antek Pangowski, którzy strzelili po golu i dawali zdecydowanie najwięcej jakości w grze Jedności. Aktywny był również Staś Wąsik (r.2007), który starał się "szarpać" grę na skrzydle jednak brakowało wykończenia.
Ciekawostką jest, że w wyjściowym składzie było tylko trzech zawodników z rocznika 2005. Dwóch zawodników to rocznik 2007, a pozostałych czterech było z r.2006. :)

Za tydzień Jedność II podejmie drugi zespół Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Mecz odbędzie się w sobotę o 11:00 w Żabieńcu.