Wysokie zwycięstwo z Jeziorką w VI lidze

Zdecydowana wygrana w meczu VI ligi z Jeziorką Prażmów!
Jedność II Żabieniec- Jeziorka Prażmów 6:1 (3:0)

Gole:
12' Kacper Łukawski as. Phillip Wolszczak
27' Emir Mujević as. Jaś Pełeszok
29' Staś Chodkiewicz as. Daniel Perzyna
54' Daniel Perzyna as. Jaś Pełeszok
55' Jaś Pełeszok as. Staś Chodkiewicz
57' Jaś Pełeszok as. Daniel Perzyna

Pisarek- Pangowski, Soboń- Tworek, Łukawski, Wolszczak- Wojtyra (kpt), Wąsik- Adamski
Suski, Ostrowska, Kunicka, Żukowski, J.Pełeszok, Mujević, Chodkiewicz, Perzyna, Sybicki

Mecz z Jeziorką mogliśmy potraktować jako możliwość do pokazania się zawodnikom, którzy nie zagrali w meczu sobotnim I drużyny, z drugiej zaś była to okazja aby zawodnicy, którzy aspirują do gry w I zespole mogli złapać zgranie.
Spotkanie od początku do końca przebiegało pod nasze dyktando co potwierdza aż 6 strzelonych goli.
Z dobrej strony pokazał się nowy zawodnik w zespole Żabieńca- Bartek Tworek.
Bardzo dobry występ zaliczyli również Kacper Soboń, Antek Pangowski oraz Staś Wąsik. Dużo jakości dawał też Jaś Pełeszok (rocznik 2007)- 2 gole i 2 asysty, mówią same za siebie.

Brawo drużyna! :)

Kolejny mecz II zespół rozegra w niedzielę. W Korytowie o 16:00 Jedność podejmie drużynę Błękitnych.