Bardzo dobry występ na turnieju w Warszawie!

W ostatnią niedzielę stycznia nasz zespół wziął udział w turnieju "Armado Cup". W rozgrywkach wzięło udział łącznie 6 zespołów, podzielonych na 2 grupy, a wszystkie mecze odbywały się na sztucznym boisko pod balonem na Warszawskim Służewcu.
Pierwsze spotkanie (mecze trwały aż 20min) rozegraliśmy z Polonią I Warszawa.
Był to zdecydowanie nasz najlepszy mecz w całym turnieju. Po golach Igora Żukowskiego (kapitalny strzał z rzutu wolnego), Antka Pangowskiego i Kacpra Łukawskiego nasz zespół sprawił niemałą niespodziankę i wygrał 3:1!

W drugim meczu grupowym padł identyczny wynik z korzyścią dla nas. Tym razem odprawiona z kwitkiem została drużyna Respekt Halinów. Na listę strzelców wpisał się Piotr Bardziński, który zdobył 2 gole w 3 minuty! 3 gol było to trafienie samobójcze.

W półfinale zmierzyliśmy się z gospodarzem imprezy: Armado Warszawa. Po emocjonującym meczu ostatecznie to my popełniliśmy więcej błędów i musieliśmy uznać wyższość swoich rywali, którzy wygrali 4:1. Gola dla naszego zespoły zdobył Daniel Perzyna.

W meczu o 3 miejsce los zmierzył nas z Polonią II Warszawa.
Po raz kolejny pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony ale to zawodnicy ze stolicy byli bardziej skuteczni i wygrali 3:1. Gola dla nas zdobył najmłodszy w całym turnieju- Staś Wąsik (rocznik 2007)!

Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce jednak po tak dobrej grze z bardzo wymagającymi drużynami to miejsce smakuje wręcz wyśmienicie. To był zdecydowanie najlepszy turniej w naszym wykonaniu! Bez kompleksów pokazaliśmy, że w piłkę grać potrafimy i jesteśmy coraz bardziej odważni w prezentowaniu swoich umiejętności.

Oprócz pucharu, dyplomów i pamiątkowych medali dla każdego z zawodników wyróżnienie indywidualne dostał...
STAŚ SZELIGA, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju!
BRAWO STACHU!
Brawo drużyna!

Podziękowania dla rodziców za pomoc w transporcie i głośny doping swoich pociech.

Mam nadzieję, że ten turniej będzie dla nas mega dodatkowym motywatorem do dalszej pracy!
Jestem z Was dumny!