Pierwszy sparing i pierwsza wygrana w 2017 roku!

Pierwszy sparing i pierwsza wygrana  w 2017 roku!

15 stycznia na boisku w Piasecznie rozegraliśmy pierwszy sparing i jednocześnie pierwszy mecz w 2017 roku.

Mimo, że tego dnia nasza gra była jak warunki pogodowe czyli przeciętna to udało się wygraliśmy ze Spartą Jazgarzew 5:2. Gole strzelili: Staś Wąsik, Piotr Bardziński, Kacper Łukawski (k), Daniel Perzyna i Franek Pełeszok.
Do tego zwycięstwa należy jednak podejść z pokorą, nasi przeciwnicy nie mieli żadnego rezerwowego co na pewno miało duże znaczenie na przebieg meczu.
W naszym zespole na pewno na wyróżnienie zasługuję Kacper Łukawski, który miał udział przy aż 4 golach. (3 asysty i bramka). W szczególnie drugiej połowie bardzo aktywny był Franek Pełeszok, który swoją sporą chęć do gry potwierdził ładnym golem.
Przed nami jest naprawdę sporo pracy więc liczę, że nie zwolnimy tempa i sumiennie przyłożymy się do swoich piłkarskich obowiązków tym bardziej, że zaplanowane mecze sparingowe na luty i marzec będziemy też grać z mocniejszymi drużynami. :)

trener Michał