Sparingowa niedziela!

MKS Piaseczno 2006 II- LKS Jedność Żabieniec II 4:0

W meczu, który rozpoczął się już o 8:30 nasi zawodnicy dostali zimny prysznic. Zawodnicy z Piaseczna byli w tym spotkaniu lepsi pod każdym względem i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo. :)
Naszym piłkarzom nie pozostaje nic innego jak przyjąć porażkę z pokorą i wyciągnąć odpowiednie wnioski.
bramkarz (wypożyczony z Piaseczna)- Soboń, Kunicka- Ostrowska, Gotlib, Woźniak- Wąsik, Kłosiewicz- Adamski

Łukasiewicz, F.Pełeszok, Mędrek

Kilka godzin później odbył się mecz w Grodzisku Mazowieckim, była to okazja aby skonfrontować się z drużyną grającą na co dzień w III lidze. Niestety kadra dosyć okrojona, bo aktualnie aż 8 zawodników jest chorych. :(

Pogoń Grodzisk Mazowiecki- Jedność Żabieniec 2:3
10' Olek Szurgot as Jaś Pełeszok
19' Olek Szurgot
29' Olek Szurgot as Ksawery Mędrek

Godlewski- Pangowski, Jabłoński- Łukawski, J.Pełeszok, F.Pełeszok- Perzyna, Kuligowski- Szurgot

Mędrek, Ostrowska, Wąsik

Hat-trick Olka Szurgota, który sumiennie wykorzystuje swoją szansę w I zespole. Mimo kilku błędów w rozegraniu, cała drużyna na 4+ ! ;)