Zasłużona porażka z Wilgą.

Zasłużona porażka na inauguracje III ligi.

Jedność Żabieniec Wilga Garwolin 1:4

Olek Szurgot

skład
Szeliga (br) kpt- Pangowski, Mędrek- Łukawski, Ostrowska, Mujević- Perzyna, Kuligowski- Szurgot

zagrali również:
Wolszczak, Majak, Chodkiewicz

Los w pierwszym meczu III ligi przydzielił nam wymagającego rywala, bowiem Wilga Garwolin to spadkowicz z II ligi. Choć na tym poziomie łatwych meczów na pewno nie będzie.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo słaba w wykonaniu Jedności. Nasi piłkarze jakby wystraszeni od początku popełniali masę prostych błędów, które bezlitośnie wykorzystali zawodnicy z Garwolina, zdobywając gola z rzutu karnego już w 2 minucie meczu...
Dopiero w drugiej połowie zawodnicy z Leśnej złapali wiatru w żagle nawiązując równorzędną walkę z rywalem i tworząc sobie kilka sytuacji do strzelenia gola. Jedną z nich wykorzystał Olek Szurgot, który był wyróżniającą się postacią w szeregach Jedności.
Tego dnia to jednak nie wystarczyło na silnych i zdecydowanych piłkarzy Wilgi, którzy odnieśli zasłużone zwycięstwo.

To dopiero początek i jednego możemy być pewni..
Jedność jeszcze namiesza w tej lidze!