Wygrany sparing z Lesznowolą.

W sobotę o 11:30 na boisku sztucznym w Piasecznie rozegraliśmy grę kontrolną z UKS Lesznowola.
Nasi przeciwnicy w zeszłej rundzie wygrali 10 na 10 meczów i awansowali z V do IV ligi.
Mimo, że całe spotkanie nie było porywającym widowiskiem to wygraliśmy 2:0.
Gole w pierwszej połowie strzelili Emir Mujević i Daniel Perzyna. Szczególnie trzeba podkreślić, że gol zdobyty przez Daniela był wyjątkowej urody! Kapitalny strzał = kapitalny gol. "Juniora" należy pochwalić podwójnie bo dzisiaj pokazał, że jego dobra forma w ostatnich meczach to nie przypadek.
Wygrana z Lesznowolą tym bardziej mnie cieszy, że zagraliśmy bez Igora Żukowskiego i Kacpra Łukawskiego, czyli bądź co bądź wyróżniających się zawodników naszego zespołu. Fajnie, że poziom naszej drużyny idzie w górę i każdy walczy o miejsce w składzie.
Pamiętajcie, żeby w miarę możliwości pracować indywidualnie.. w domu, na podwórku, ulicy.. wszędzie gdzie się da i jak się da!
Pamiętajcie żeby z każdego treningu i meczu wyciągać odpowiednie wnioski dla siebie. Dzisiaj nie zagraliśmy olśniewająco dlatego pamiętajmy, że nadal trzeba ciężko pracować.
Za tydzień zagramy ostatni sparing przed ligą- na boisku w Prażmowie podejmiemy Jeziorkę.

W meczu z Lesznowolą zagrali:
1. TOMEK PISAREK
2. STAŚ SZELIGA