Wartościowy sprawdzian w trudnych warunkach.

W niedzielę 5 lutego rozegraliśmy kolejny sparing przed nowym sezonem.
Niestety minusowa temperatura i opady śniegu sprawiły, że warunki do gry były naprawdę ciężkie.

Mimo porażki 4:0 na pewno był to dla nas wartościowy sprawdzian.
Cieszę się, że próbowaliśmy grać piłką i do samego końca mimo kilku poważnych błędów graliśmy ambitnie.
Wiemy nad czym dalej musimy pracować i wiemy również co zaczyna wyglądać coraz lepiej.

Warta podkreślenia jest dobra gra Antka Pangowskiego i Jagody Ostrowskiej, którzy dosyć dobrze radzili sobie w defensywie mimo kilku błędów w ustawieniu i komunikacji.
Zadowolony jestem również z postawy Emira, od którego pozostali powinni brać przykład jeśli chodzi o ambitne podejście i słuchanie wskazówek na odprawie przedmeczowej.
Jestem pewny, że z tego meczu wszyscy wyciągną odpowiednie wnioski i zaprocentuje to w kolejnych sparingach oraz w rozgrywkach ligowych. :)