Remis z Okęciem na koniec sezonu

AWANS do IV ligi przypieczętowaliśmy remisem.

W ostatnim spotkaniu sezonu 2016/2017 po zaciętym meczu zrremisowaliśmy w Warszawie z UKS Okęcie 2:2.

Mimo, że już kolejkę wcześniej zapewniliśmy sobie awans na wyższy szczebel to chcieliśmy pokazać, że gramy naprawdę ciekawą piłkę i na ten awans w pełni zasłużyliśmy.

Mimo, że pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando to zabrakło jednego- goli. Te padały w drugiej części meczu.
Okęcie jako pierwsze trafiło do naszej bramki i to dwukrotnie. Wynik 2:0 podziałał na nas jak "płachta na byka" i szybką odpowiedź dał Daniel Perzyna, który wykorzystał podanie Kacpra Łukawskiego.
Kilka minut później faulowany w polu karnym był Jaś Zając, pewnym egzekutorem okazał się Igor Żukowski.

Na koniec sezonu obie ekipy stworzyły ciekawe widowisko, a Jedność pokazała, że jest prawdziwą drużyną z charakterem!

Po meczu była radość, śpiewy i brawa...
Wszystko to jak najbardziej zasłużone bo w tej lidze graliśmy naprawdę dobrą i ciekawą piłkę!

Brawo Żabieniaki!
Teraz czas na nowe wyzwania i nowe cele!

Tomek Pisarek- Antek Pangowski, Igor Żukowski (k)- Kacper Łukawski, Jaś Pełeszok, Franek Pełeszok- Staś Wąsik, Zenek Adamski- Jaś Zając

Staś Szeliga, Wiktor Sybicki, Bartek Jabłoński, Jagoda Ostrowska, Emir Mujević, Piotr Bardziński, Oskar Majak, Staś Chodkiewicz, Daniel Perzyna

Zawodnik meczu:
Kacper Łukawski