Porażka z Lesznowolą II

25'przeciwnik
42' Wolszczak as. Kłosiewicz

skład:
Godlewski- Adamski, Soboń- F.Pełeszok, Wolszczak, Morawski- Woźniak, Kłosiewicz- Chodkiewicz
grali również:
Gotlib, Zembrzuski, Łukasiewicz

Tuż po zakończeniu meczu pierwszych zespołów Jedności i Lesznowoli, na boisko wybiegły drużyny "rezerw".
Tym razem Żabieniaki musieli uznać wyższość swoich rywali, choć pierwsze 15 minut nie zapowiadało takiego scenariusza... W pierwszym kwadransie nasi zawodnicy grali niemalże koncertowo!
To jednak zawodnicy Lesznowoli byli przede wszystkim bardziej skuteczni, wykorzystując wszystkie słabości w grze obronnej.
W szeregach Jedności zdecydowanie wyróżniał się Phillip Wolszczak, który swoją dobrą grę potwierdził golem. Pozytywne wrażenie zostawili po sobie Franek Pełeszok i Staś Morawski.
Niektórzy muszą natomiast więcej wymagać od samych siebie jeśli chcą myśleć o grze w pierwszym składzie.