Mamy to! Okęcie pokonane! :)

W 5 kolejce ligi młodzików na własnym boisku pewnie i wysoko pokonujemy lidera ligi UKS Okęcie aż 4:0! :)

Pierwszego gola strzelił Staś Chodkiewicz, który dobił strzał Emira Mujević.
Kilka minut później 'Chodziu' zdobył swojego drugiego gola, tym razem wykorzystując doskonałe podanie od Igora Żukowskiego.
Trzeba przyznać, że w tej sytuacji Staś zachował się jak "rasowy snajper" najpierw ogrywając obrońcę, później bramkarza ze stoickim spokojem umieszczając piłkę w pustej bramce.

Na 3:0 podwyższył grający bardzo dobre zawody- Igor Żukowski.
Nasz kapitan najpierw przechwycił piłkę na połowie boiska, a następnie popisał się indywidualną akcją zakończoną golem.
Wynik meczu ustalił Jaś Pełeszok. Najmłodszy na boisku "Pełek" dostał doskonałe podanie od Jasia Zająca i zrobił to na co zasłużył... strzelił gola.

Nasza gra mogła się dzisiaj naprawdę podobać!

Konsekwentna gra w obronie, cierpliwie budowane akcje, odważna gra 1 na 1, walka i ogromne zaangażownie..
Dzisiaj Jedność pokazała, że naprawdę potrafi grać w piłkę, a oprócz tego zostawić "kawał serca" na boisku.