Kolejny sparing za nami.

W ostatnią niedzielę lutego rozegraliśmy grę kontrolną z MKS II Piaseczno. (SF Warszawa nie zdołał się zebrać na sparing).
Niestety po dosyć słabym początku przegrywaliśmy 2:0 i musieliśmy odrabiać straty.
W pierwszej połowie gola z rzutu karnego zdobył Piotr Bardziński. W drugiej połowie na szczęście nasza gra i przede wszystkim skuteczność była już trochę lepsza. Kolejne 3 gole, których autorami byli: Emir Mujević, Staś Chodkiewicz i Tomek Pisarek, który mimo, że jest bramkarzem to tego dnia wyjątkowo zagrał kilku minut w napadzie. ;)

Z jednej strony cieszy fakt, że potrafiliśmy się podnieść z wyniku 2:0 na 2:4 z drugiej.. zdecydowanie musimy popracować nad organizacją gry. W tym meczu zabrakło mi przede wszystkim cierpliwości w grze, dokładności i więcej spokoju.
W meczu zagrali:
Staś Szeliga- Piotr Bardziński, Oskar Majak- Emir Mujević, Daniel Perzyna, Zenek Adamski, Jaś Pełeszok, Kacper Łukawski - Staś Chodkiewicz
a także: Bartek Jabłoński, Kuba Kuligowski, Kuba Fabijański (gościnnie z r.2004)
W niedzielę kolejny sprawdzian przed ligą.
Trenujemy dalej bo tylko ciężka praca doprowadzi nas do sukcesów! :)