III miejsce w halowym turnieju "Nadstal Cup"

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały nasze dwie drużyny w sobotnim turnieju w Górze Kalwarii.
I drużyna po kilku ciekawych spotkaniach ostatecznie zdobyła brązowe medale, w meczu o 3 miejsce pokonując w rzutach karnych (w meczu 2:2) gospodarzy- KS Nadstal.

Jedność I
Staś Szeliga (br)
Antek Pangowski-
Phillip Wolszczak-
Emir Mujević-
Kacper Łukawski- + w rzutach karnych o 3. miejsce
Daniel Perzyna- + w rzutach karnych o 3. miejsce
Kuba Kuligowski-
Jaś Pełeszok- w rzutach karnych o 3. miejsce
Ksawery Mędrek

Na wyróżnienie zasłużył na pewno Daniel Perzyna, który w całym turnieju strzelił aż 6 goli. Z bardzo dobrej strony pokazali się również Kuba Kuligowski oraz Kacper Łukawski. Choć trzeba przyznać, że na III miejsce zapracowała CAŁA drużyna! ;)

II zespół mimo zaciętej walki w każdym meczu niestety nie wygrał w całym turnieju ani jednego spotkania, choć na pewno na wygraną zasłużył...

Jedność II
Tomek Pisarek (br)
Kacper Soboń
Bartek Tworek-
Wiktor Sybicki-
Staś Morawski
Aleksander Szurgot-
Oskar Majak-
Staś Wąsik
Bartek Jabłoński

Swoją dobrą postawą na wyróżnienie na pewno zasłużyli Wiktor Sybicki oraz Bartek Tworek, którzy starannie wypełniali założenia przedmeczowe.

"Człowiek uczy się na błędach, jeśli wie jakie błędy popełnia" :)

W JEDNOŚCI SIŁA!