Bez bramek w meczu ze Zniczem.

W sobotę 8 kwietnia na boisko do Żabieńca zawitała III drużyna Znicza Pruszków aby zmierzyć się z Jednością w ramach 2 kolejki V ligi Młodzików.
Trwający 60 minut mecz zakończył się dosyć nietypowym 0:0... Żadnej z drużyn nie udało się znaleźć drogi do bramki przeciwnika mimo, że oba zespoły miały swoje sytuacje.
Nasz zespół standardowo starał się konstruować akcje podaniami po ziemi szukając piłek prostopadłych, Znicz natomiast nastawił się na twardą, szczelną defensywę i grę z kontry. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów choć losy meczu mogły się rozstrzygnąć zarówno w jedną jak i druga stronę.
Bezbramkowy remis jest to kolejne ciekawe doświadczenie dla nas, które pokazuje, że każdy mecz jest inny.

Czego zabrakło?
Przede wszystkim więcej "pazerności" na strzelanie goli. Więcej strzałów, więcej celnych dośrodkowań...
Ale jestem pewien, że poprawimy to przed kolejnym meczem!
Tak samo jestem pewien, że jeszcze mocno namieszamy w tej lidze.

W meczu zagrali:
Staś Szeliga- Piotr Bardziński, Wiktor Sybicki- Igor Żukowski, Franek Pełeszok, Daniel Perzyna- Kacper Łukawski, Zenek Adamski- Staś Chodkiewicz

Antek Pangowski, Kuba Kuligowski, Staś Wąsik, Emir Mujević, Franek Pełeszok, Jagoda Ostrowska

Zawodnik meczu:
Jaś Pełeszok